Hizmetlerimiz - Aspendos Yapay Kaya
Yapay kaya, yapay şelale ve Taştan cepheler bizim işimiz.
yapay, kaya, şelale, taş, antalya, temapark, aquapark, vialand, landoflagends, sanat
15042
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15042,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz

Yapay Kaya

Yapay betondan yaratılan büyük kaya parçaları, peyzajın havasını belirleyen ve genellikle ana unsurları haline gelen çok muhteşem nesnelerdir. Tamamen estetiğe ek olarak, kayalar faydacı işlevler taşıyabilir, örneğin küçük bir taş, bir septik tank kapağını maskeleyebilir, kapılar için bir durdurucu işlevi görür

Yapay Şelale

Yapay bir şelale oluştururken, üzerinde bulunduğu arazinin tüm özelliklerini göz önünde bulunduruyoruz; bu sayede yapı, peyzaj ile uyumlu bir ahenk sergiliyor. Bir şelale, bir dağ dere veya mağarayı tamamlayabilir, çok seviyeli bir göletin parçası olabilir veya bir dağ tepesini süsleyebilir

Yapay Taş Kaplama

Konut yapılarının bodrum ve cephe detaylarının mimari beton ile bitirilmesi, doğal taş, seramik ve suni taş kullanımının imkansız olduğu durumlarda en iyi seçenektir.

Yapay Ağaçlar

Yapay kaya sistemiyle yapılmış ağaç ve figürler, mimarinin giderek daha popüler nesneleri haline geliyor. Meydanların ve parkların ,kış bahçelerin tasarımlarında artık daha aktif olarak kullanılıyor…

Antik Görünümlü Yapılar

Yapacağımız antik yapı giydirme formları ve eskitme boya ile istenilen döneme ait orijinal görüntüyü elde edebilirsiniz.

Sanatsal Kapı Girişleri

Bahçenin giriş alanının dekorasyonu veya yapının giriş tasarımı sahibi hakkında çok şey anlatabilir.. Tarzınızı yansıtan sanatsal girişler sevdiklerinizi etkileyip sizi de memnun edecektir.

Duvar Kaplamaları

YAPININ cephesini taşla bitirmek, mimariye en popüler çözümlerden biridir, çünkü binaya anıtsallık veren, duvarları çevrenin olumsuz etkilerinden koruyan ve nesnenin mukavemet özelliklerini arttırır. En modern paneller, astar ve dış cephe kaplamaları bile performansta taşla rekabet edemez, daha çok estetikte rekabet edebilir. Bununla birlikte, yüksek termal iletkenlik, önemli ağırlık ve teknolojik işlemenin karmaşıklığı gibi dezavantajları yoktur. Bu nedenle, doğal taş yapay olarak değiştirildi.

Süs Havuzu

Süs havuzları lobilerinizde gerek görsel bir şölen olarak gerek o muhteşem su sesiyle, gerekse iş yeri girişlerinizde ki olağan ses seviyesini yükselterek kişilerin birbirleriyle konuşma seslerini minimuma indiren mükemmel şık nesnelerdir.Ve alanlarınız için ciddi bir öneme sahiplerdir..

Mini Club / Çocuk Kulübü

Yaptığımız işlerden belkide en çok mutluluk duyanlar çocuklar. İster 5 yıldızlı bir otel olsun ister tematik parkların çocuklara ayrılmış alanları olsun, çocuklara özel tematik çalışmalar mutlaka orijinal ve onların dünyasına hitap edecek şekilde olmalı. Bu arada miniklerin ne kadar yüksek enerjiye sahip olduğu unutulmadan kullanılan malzemelerin dahada dayanıklı seçilmesi gerekir.

Dekoratif Sıva

Püskürtme sistemi ile taşıyıcıya aktarılan sıva istenilen mimari görünümü elde edene kadar sanatsal dokunuşlarla tamamlanır. Bu da projenizin orijinalliğini kanıtlar ve piyasada bulunamayacak bir dış kaplama uygulaması haline dönüşür.

Fıskiye Sistemleri

Çok pahalı kaplamalar ve ışıklarla şık ve kaliteli bir havuz yapabilirsiniz. Ama bu şekilde projenizi banallikten kurtaramazsınız. Çünkü orijinallik ve estetik uyum bir yapının değerine değer katar.

Aşağıdaki hizmetleri profesyonel şekilde veriyoruz.

  • Su ve ışık oyunları
  • Kuru Havuz
  • Müzikli Danslı Fıskiye
  • İç Mekan Fıskiye Sistemleri
  • Havuz Ekipmanları
  • RGB Sualtı Aydınlatmaları
  • Nozul ve Fıskiye Başlıkları

Püskürtme Sıva

Püskürtme sıva ile tüm mimari uygulamalarınızı hayata geçirebiliriz.

Hemen Arayın projenizi hayata geçirelim